Суббота, 09 Фев 2013
Из архива

Процедура відкачування меду

Процедура відкачування меду також потребує певної вправності.

Соторамки підбирають таким чином, щоб напроти знаходилися два сота, приблизно рівні по вазі. Ще краще, якщо всі чотири соторамки однакові. Це дозволяє швидко і плавно прискорювати обороти медогонки, не порушуючи рівноваги.

Зручніше за все стаціонарна медогонка, прикріплена до підлоги (на жаль, нею не завжди можна скористатися). Першу сторону сот відкачують повільно і тільки частково, щоб мед, який вибризкується під впливом відцентрованої сили із сот, не ламав їх і не кришив. Після того, як соти перевернуть, відкачку проводять на великих оборотах, поки друга сторона повністю не очиститься від меду, потім відкачують повністю мед, що залишився на першій стороні. Темні, а також добре укріплені на проволоці і малого формату соти перевертають тільки один раз, після того, як дочиста відкачають мед з одного боку. Значно спрощують роботу променеві медогонки, в яких мед відкачують одночасно з двох сторін сота.

Відкачування верескового меду вимагає спеціальної підготовки.

Вересовий мед густий і желеподібний; без попереднього розрідження він з комірок не вибризкується. Розрідження роблять спеціальними металевими розріджувачами або рідкими і твердими щітками.

Оскільки желеподібна консистенція затруднює проціджування меду, кришечки сот слід знімати тільки ножем-медорізом. Трохи легше відкачується вересковий мед з попередньо розігрітих сот.

Мед з медогонки стікає через кран в підставлену ємність, покриту ситом.

Його залишають в ємності на 2-3 дні, протягом яких різні забруднення або спливають нагору (віск, хітин, тріски), або осідають на дно. Верхній забруднений шар збирають ложкою, а чистий мед через кран розливають з відстійника в ємності, де він буде зберігатися (бідони, банки).

Загрузка...
Загрузка...